Chains of Misery
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dremor

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Dremor




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 26. 07. 09

Dremor Empty
PříspěvekPředmět: Dremor   Dremor EmptySun Jul 26, 2009 11:12 am

Zdravím, jmenuju se Kamil, je mi 14 let a sem muž O_o, jsem ze středočeského kraje.Další hry- Dota,Wow (offic - neaktivní),CoD2 ( neaktivní). Moje zájmy- dřív jsem hrál basket, ted uz ne, koukám na anime( i kdyz ted spis mangu) Naruta,souleater atd.
Hlasím se k vám s postavou Dremor, což je mercek lvl 17 expy na 18, hrávál sem aktivně před dvěma nebo více lety, rozhodl jsem se vrátit, a naexpil jsem psotavu sartek 12 druid, za kterou sem ale dostal jail, protože jsem zabil ve stokách ( bylo mi řečeno ze sem se mel nechat zabít a napsat page - full loot atd), takze jsem se nastval a sel zkouset obnovit staré učty, povedlo se, moje další postavy jsou Sah-rogue 13,Ludacris-craft na lumber a to bude všechno co se mi prozatím podařilo obnovit, někde schovaný by měli bejt ete ranger s herkou( tak 17-18 lvl), kdyz sem hrávál naplno aktivně mohli ste mě znát možná jako Talose ( priest), ale o toho sem byl pripaven( hack acc)- byl na něm i mág.
Na endoru hraji s prestávkami tak 2 a pul roku, ultimu nejak 3 a pul ( hral sem kelevar a DP).
Zkušenosti ohledně pvm mám myslím si dobré, hrál sem jak priesta, tak tanka, i mága, tudíž zkušenosti bych měl mít, ale nevím jak moc mi to půjde po dvou letech.
Pvp bych jel hrozně rád, ale bohužel ho moc neumím, protože sem nikdy nevyexpil( neměl guildu s kterou bych vyexpil), asi tak.
Predeslé guildy když si vzpomenu CIH-uz si nepamatuju co se stalo,Riders-rozpad,Four Elements-prestal sem hrát.

Právě k vám bych chtěl protože mi připadáte jako solidní guilda, s pohodovou partou, ale nevím jak fušujete do pvp, které bych hrál rád s pvm.

Na závěr bych se rád zeptal, je u vás Thara? ( popř, jestli to čteš, hraje ještě Elfias?)
icq-31189635
Dekuji-Dremor flower
Návrat nahoru Goto down
Nyu
Admin
Nyu


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 24. 06. 09

Dremor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dremor   Dremor EmptySun Jul 26, 2009 1:08 pm

Jak casto hrajes prez prazdniny a prez rok?
Jinak thara u nas je zacne hrat co nevidet nema ted chvili net, zatim co elfias nema takove stesti budiz mu zeme lehka je uz neco kolem mesice po smrti pale
Návrat nahoru Goto down
https://chainsofmisery.forumczech.com
Dremor




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 26. 07. 09

Dremor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dremor   Dremor EmptySun Jul 26, 2009 1:32 pm

Nyu napsal:
Jak casto hrajes prez prazdniny a prez rok?
Jinak thara u nas je zacne hrat co nevidet nema ted chvili net, zatim co elfias nema takove stesti budiz mu zeme lehka je uz neco kolem mesice po smrti pale

DELAS SI PRDEL? co se mu proboha stalo? A proc mi nikdo nic nerekl... prosim odpovez

Hrat muzu casto ..
Návrat nahoru Goto down
Nyu
Admin
Nyu


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 24. 06. 09

Dremor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dremor   Dremor EmptySun Jul 26, 2009 2:20 pm

Co se ke me dostalo tak mel autonehodu, prej byl opily a ridic taky....
Návrat nahoru Goto down
https://chainsofmisery.forumczech.com
Finezt




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 07. 09

Dremor Empty
PříspěvekPředmět: Něco na památku   Dremor EmptyMon Jul 27, 2009 8:19 am

Návrat nahoru Goto down
Nyu
Admin
Nyu


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 24. 06. 09

Dremor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dremor   Dremor EmptyWed Jul 29, 2009 4:03 pm

zalozim hlasovani a uvidime co se vyvrbi
Návrat nahoru Goto down
https://chainsofmisery.forumczech.com
Tox




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 28. 06. 09
Location : Medea

Dremor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dremor   Dremor EmptySun Aug 02, 2009 7:47 am

Dremor napsal:
Nyu napsal:
Jak casto hrajes prez prazdniny a prez rok?
Jinak thara u nas je zacne hrat co nevidet nema ted chvili net, zatim co elfias nema takove stesti budiz mu zeme lehka je uz neco kolem mesice po smrti pale

DELAS SI PRDEL? co se mu proboha stalo? A proc mi nikdo nic nerekl... prosim odpovez

Hrat muzu casto ..
rofl o takovych vecech se nezertuje btw: celkem nizky vek.. jinak zrovna si te z drivejska moc nevybavuju. Cool a ty sprosty slova What a Face
Návrat nahoru Goto down
Nyu
Admin
Nyu


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 24. 06. 09

Dremor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dremor   Dremor EmptyTue Aug 04, 2009 1:02 pm

Dremore kdyztak se mi ozvi na icq 193608693.
Návrat nahoru Goto down
https://chainsofmisery.forumczech.com
Sponsored content





Dremor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dremor   Dremor Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dremor
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Chains of Misery :: Přihlášky :: Přihlášky-
Přejdi na: