Chains of Misery
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Neverminde

Goto down 
+6
Razzor
Koudy
Đun
Mesias
Finezt
KutasJarda
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Lucius Flavius




Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 06. 07. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptySat Jul 18, 2009 4:49 pm

Akurat co mi najviac vadi na vyjadrovani
Koudy to si ty ten kdo mě JEBAL na vyvesce že sem dement a že neumim psát?rofl
Ak by som sa chcel dostat do nejakej guildy nepouzival by som vulgarizmi lebo podla mna nikomu sa na VT nexe pocuvat Vulgarizmi:-) takze ak sa to da co najviac obmädzit budem len rad;-)
Návrat nahoru Goto down
KutasJarda

KutasJarda


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 07. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptySun Jul 19, 2009 5:09 am

Lucius Flavius napsal:
Akurat co mi najviac vadi na vyjadrovani
Koudy to si ty ten kdo mě JEBAL na vyvesce že sem dement a že neumim psát?rofl
Ak by som sa chcel dostat do nejakej guildy nepouzival by som vulgarizmi lebo podla mna nikomu sa na VT nexe pocuvat Vulgarizmi:-) takze ak sa to da co najviac obmädzit budem len rad;-)
Promiň,ale to co jsem napsal je pravda:) mam to zkopčit z vývěsky?

A vulgarismi používám jen kdž jsou potřeba tak že ne často a většinou se snažím krotit tkx .)
Návrat nahoru Goto down
Koudy




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 04. 07. 09
Age : 35
Location : Otrokovice

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptySun Jul 19, 2009 5:41 am

ani jednou jsem nenapsal slovo ze si dement nebo neco...... JEn jsem napsal slusne, ze si asi trosku pomalejsi

"neverminde nauc se prvni cesky a pak nekam pis... kdo napise kopyto s mekkym I je pro me mentalne zaostalej a horsi nez nejakej prasak.... kdybych ja delal takove chyby tak se za sebe stydim a hned to radsi opravim. A na tohle se neda vymlouvat, ze ses dislektik"
Návrat nahoru Goto down
KutasJarda

KutasJarda


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 07. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptySun Jul 19, 2009 7:12 am

Koudy napsal:
ani jednou jsem nenapsal slovo ze si dement nebo neco...... JEn jsem napsal slusne, ze si asi trosku pomalejsi

"neverminde nauc se prvni cesky a pak nekam pis... kdo napise kopyto s mekkym I je pro me mentalne zaostalej a horsi nez nejakej prasak.... kdybych ja delal takove chyby tak se za sebe stydim a hned to radsi opravim. A na tohle se neda vymlouvat, ze ses dislektik"
Ale to že někdo napíše na vývesku neznačí aby jim tak kdokoliv psal ty si negramot neumíš psát atd !!!!!
Návrat nahoru Goto down
Koudy




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 04. 07. 09
Age : 35
Location : Otrokovice

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyMon Jul 20, 2009 2:27 am

nevim v jakem slove si uz udelal chybu ale jen jsem tu chybu opravil nic vic tys zacals nadavat Smile
Návrat nahoru Goto down
Nyu
Admin
Nyu


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 24. 06. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyMon Jul 20, 2009 3:02 am

裸 Založeno hlasování 裸
Návrat nahoru Goto down
https://chainsofmisery.forumczech.com
Lucius Flavius




Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 06. 07. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyMon Jul 20, 2009 11:45 am

PROTI
Duvodi: 1. Chaba minulost
2. Lenivi napisat poriadnu prihlasku
Návrat nahoru Goto down
KutasJarda

KutasJarda


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 07. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyMon Jul 20, 2009 11:53 am

Lucius Flavius napsal:
PROTI
Duvodi: 1. Chaba minulost
2. Lenivi napisat poriadnu prihlasku
To byla nedostačující přihláška?A špatnou minulost nemám jen ja :/,ale i par lidi z vaší gildy a ani o tom nevíte Dun se nevyjádřil?

PS:Přihláška byla dostačující i kdyz byla trošku pozměněná jinou přihlášku bych nenapsal pač tohle byla moje nejlepsí přihláška co jsem kdy napsal a nechapu vyjádření nekterých vašich členu (priklad Thara,Tox) protože žádné nebylo dekuji
Návrat nahoru Goto down
Lucius Flavius




Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 06. 07. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyMon Jul 20, 2009 2:55 pm

Sry ale toto je dalsia vec co mi vadi... Vsetko kopirujes a vsetko komentujes.
Ket ti da niekdo proti a nenapise dovod tak je to len jeho vec lebo asi vie preco sa ta rozhodol.
U mna bodka dalej nekomentujem svoj hlas nemenim
Návrat nahoru Goto down
KutasJarda

KutasJarda


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 07. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyMon Jul 20, 2009 3:34 pm

Lucius Flavius napsal:
Sry ale toto je dalsia vec co mi vadi... Vsetko kopirujes a vsetko komentujes.
Ket ti da niekdo proti a nenapise dovod tak je to len jeho vec lebo asi vie preco sa ta rozhodol.
U mna bodka dalej nekomentujem svoj hlas nemenim
Bohuzel bych ten duvod rád věděl taky nemysliš? a neni okopírovana je moje vlastní není okopírovaná od nikoho xD
Návrat nahoru Goto down
Lucius Flavius




Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 06. 07. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyMon Jul 20, 2009 3:41 pm

Lucius Flavius napsal:
Sry ale toto je dalsia vec co mi vadi... Vsetko kopirujes a vsetko komentujes.
Ket ti da niekdo proti a nenapise dovod tak je to len jeho vec lebo asi vie preco sa ta rozhodol.
U mna bodka dalej nekomentujem svoj hlas nemenim
Bohuzel bych ten duvod rád věděl taky nemysliš? a neni okopírovana je moje vlastní není okopírovaná od nikoho xD

Chapes uz???
Návrat nahoru Goto down
KutasJarda

KutasJarda


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 07. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyMon Jul 20, 2009 3:58 pm

Lucius Flavius napsal:
Lucius Flavius napsal:
Sry ale toto je dalsia vec co mi vadi... Vsetko kopirujes a vsetko komentujes.
Ket ti da niekdo proti a nenapise dovod tak je to len jeho vec lebo asi vie preco sa ta rozhodol.
U mna bodka dalej nekomentujem svoj hlas nemenim
Bohuzel bych ten duvod rád věděl taky nemysliš? a neni okopírovana je moje vlastní není okopírovaná od nikoho xD

Chapes uz???
Tak se tu mějte a cuz
Návrat nahoru Goto down
Lucius Flavius




Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 06. 07. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyMon Jul 20, 2009 4:04 pm

uvidime na konci hlasovania;-)
A mozno sa aj radsej zdrzim hlasovania ak to nikomu nebude vadit.
Este som sa nedal moc dokopi zo soboty niektori vedia co myslim a potrebujem este nejaky ten cas... No confused
Návrat nahoru Goto down
Razzor

Razzor


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 25. 06. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyMon Jul 20, 2009 4:31 pm

vyjadrim se... sg do comu? hhhhhh... jestli vemete i toto, tak se pochciju Laughing
Návrat nahoru Goto down
KutasJarda

KutasJarda


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 07. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyTue Jul 21, 2009 9:06 am

Razzor napsal:
vyjadrim se... sg do comu? hhhhhh... jestli vemete i toto, tak se pochciju Laughing
Můžeš nikdo ti v tom nebrání (vulgarismi fuj!!!)

PS: moc si se teda nevyjádřil:) (a moje přihláška není okopírovaná je moje vlastní!!!!!! okopírovaná = od jiného hrače zde na Endoru byla jen změněná od originální přihlášky kterou jsem podával do gildy Pytlíků)
Návrat nahoru Goto down
Razzor

Razzor


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 25. 06. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyTue Jul 21, 2009 12:13 pm

ja v tom nevidim nic tak vulgarniho, aby se to dalo nazvat vulgarismem.. ale budiz... ja jen nechapu, jak si muzes myslet, ze te nekam jeste vemou.. to co si po E predvadel... to asi vsem staci..
Návrat nahoru Goto down
KutasJarda

KutasJarda


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 07. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyTue Jul 21, 2009 2:42 pm

Razzor napsal:
ja v tom nevidim nic tak vulgarniho, aby se to dalo nazvat vulgarismem.. ale budiz... ja jen nechapu, jak si muzes myslet, ze te nekam jeste vemou.. to co si po E predvadel... to asi vsem staci..
Napiš mi sem 3 veci který jsem tu předváděl? a když 50% bude pravdiva poslu ti korunu na boty:)
Návrat nahoru Goto down
Razzor

Razzor


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 25. 06. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyWed Jul 22, 2009 7:26 am

myslim ze by stacilo projet stranky vyvesky a komenty screenu, z doby kdy si hral...
Návrat nahoru Goto down
KutasJarda

KutasJarda


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 07. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyWed Jul 22, 2009 8:33 am

Razzor napsal:
myslim ze by stacilo projet stranky vyvesky a komenty screenu, z doby kdy si hral...
hmm nejspíš by sis je měl přečíst ty a pochopit je pak tu něco pišSmile
Návrat nahoru Goto down
Razzor

Razzor


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 25. 06. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyWed Jul 22, 2009 11:09 am

vetsina lidi tvrdi ze sou svati.. ;-) pokud si stargate/ nebo nick neco jako jack o'neil nebo naky postavy ze sg ty, tak to vim na 100% Laughing
Návrat nahoru Goto down
KutasJarda

KutasJarda


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 07. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyWed Jul 22, 2009 1:03 pm

Razzor napsal:
vetsina lidi tvrdi ze sou svati.. ;-) pokud si stargate/ nebo nick neco jako jack o'neil nebo naky postavy ze sg ty, tak to vim na 100% Laughing
Ty nekdy neco vis na 100%?Very Happy myslim si ze se rika dvakrat mer a jednou rež ne 1 mer a dvakrat režSmile
Návrat nahoru Goto down
Thara

Thara


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 28. 06. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyThu Jul 23, 2009 5:48 am

nekdo tu napsal, ze te sem nechekvuli tvoji minulosti, kterou sis tu tak pekne udelal, kdyz si prestaval hrat, presne proto te sem nechci i ja....a nerikej ze si na to nepamatujes nebo nejaky podobny vymluvy....
Návrat nahoru Goto down
KutasJarda

KutasJarda


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 07. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyThu Jul 23, 2009 8:39 am

Thara napsal:
nekdo tu napsal, ze te sem nechekvuli tvoji minulosti, kterou sis tu tak pekne udelal, kdyz si prestaval hrat, presne proto te sem nechci i ja....a nerikej ze si na to nepamatujes nebo nejaky podobny vymluvy....
Neim zadnouminulost sem si tu enudelal maximalne ze si semnou neco vyrikaval takovej trotlik jako ........ jemnovat nebudu radci a mozna ty posty na vyvesce ale tytu dela kazdy Smile vic nic

PS:jednoho jemnovat budu TOX ma horsi povest nez ja:)
Návrat nahoru Goto down
Razzor

Razzor


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 25. 06. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyThu Jul 23, 2009 10:41 am

jenze uz je clen Laughing takze to uz je zas vec guildy... ja mam taky krasnou povest.. ale misto tu mam uz asi 2 roky, takze na tom nezalezi Laughing kdezto utebe? zalezi!
Návrat nahoru Goto down
Lucius Flavius




Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 06. 07. 09

Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 EmptyThu Jul 23, 2009 11:32 am

to bolo dobre Razzor Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Neverminde - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neverminde   Neverminde - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Neverminde
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Zap
» Anime/Manga

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Chains of Misery :: Přihlášky :: Vyřízené přihlášky-
Přejdi na: